اخبار

لزوم ارائه خدمات بهداشت، همراه با اخلاق نیکو و روی گشاده

مدیر شبکه بهداشت ـ درمان البرز در نشست مشترک کارشناسان ستادی و کارکنان مرکز بهداشتی ـ درمانی نصرت آباد که در این مرکز برگزار شد، ارائه خدمات کارکنان حوزه بهداشت به شهروندان را با اخلاقی نیکو و روی گشاده، اصلی مهم دانست و بر حرکت به سمت افزایش رضایتمندی مردم تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قزوین،  در این نشست که با هدف بررسی وضعیت ارائه خدمات به ساکنان منطقه نصرت آباد و روستای حسن آباد تشکیل شد، دکتر سعید جعفری، مهم ترین عامل برطرف شدن و حل مشکلات موجود را شناسایی صحیح مشکل، اقدام بهنگام و پیگیری مستمر تا رفع آن دانست. 

دکتر سلماز کلهر مسئول مرکز فوق نیز گزارشی از عملکرد مرکز در شش ماهه اول سال جاری و در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ارائه داد و در ادامه، کارشناسان مسئول واحدهای ستادی شبکه به ارائه گزارش از عملکرد مرکز از دیدگاه ستاد پرداختند که مسئول و کارکنان مرکز درباره موارد مورد نیاز توضیح دادند.

شایان ذکر است، برنامه نشست مشترک، برای سومین سال متوالی است که در مراکز بهداشتی ـ درمانی تحت پوشش شهرستان البرز در حال اجرا می باشد.                             


آدرس سایت دانشگاه علوم پزشکی قزوین

www.qums.ac.ir

بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 103484
تعداد بازديد کنندگان سايت: 128021488 تعداد بازديد زيرپورتال: 129183 اين زيرپورتال امروز: 17 سایت در امروز: 6179 اين صفحه امروز: 10